hakan (ankara) ,   Ebru Polat cok sıcak şarkısı...    |           serdar (istanbul) ,   tarkan yolla iyi yayinlar...    |           Zuleyha (İzmir) ,   Gökhan doganay neredeysen cikgel iyi yayinlar...    |           Erdal (Konya) ,   Azer bülbül felek...    |           Aziz (Ankara) ,   ibrahim tatlises insanlar çalarsanız sevinirim, iyi yayinlar...    |           Gökhan (Bursa) ,   Hayırlı olsun kardeşim başarılarının devamını dilerim...    |           Burak ,   Hayırlı olsun. Başarılar....    |           Ozan (Dersim) ,   Yeni siteniz çok güzel olmuş.Yayın hayatında başarılar dilerim....    |           Esra ,   Radyonuz hayırlı olsun ...    |         
Kullanıcı:    Parola:    Üye Ol   Şifremi Unuttum  
 
 
 

Derya Kavuncu – Time


Çalışmalarına yurtdışında devam eden Klasik Müzik sanatçısı Derya Kavuncu ilk albüm çalışması ‘’Time‘’  ile Dijital Platformlarda, Dünya Klasik Müzik Listelerinde ilk 100’e 64.sıradan giriş yaptı.
 
 
2012 yılında, katıldığı Bilkent Genç Besteciler Yarışması’nda seslendirme ödülü alan bestesi ile çalışmalarına hız veren Derya Kavuncu, aynı sene Bilkent Üniversitesi Kompozisyon bölümüne başladıktan sonra, geçen bir yılın ardından tekrar Nail Yavuzoğlu’ndan Türk Müziği eğitimi almaya başlayarak, 2014 yılında İTÜ Türk Müziği Devlet Konservatuarı Kompozisyon bölümüne devam etti. 2016 yılında İtalya’ya giden Derya Kavuncu, İtalya’da kompozisyon eğitimine Gabriele Bazzi Berneri ile devam etmektedir.
 
 
Dinleyenlerin ‘’Huzur Verici‘’ olarak nitelendirdiği ‘’Time‘’ adlı albüm çalışmasında; Müziğin evrensel gücünü kullanarak, Dünya’daki tüm insanlara ulaşmayı hedefleyen sanatçı, ülkemizi de yurtdışında başarıyla temsil etmek için konser çalışmalarına devam etmektedir.
 
 
Romantik Dönem’den, özellikle de Chopin’den etkinlenen ve müziğinde etkileri görülen Derya Kavuncu,  ilk ve son yıllarda yaptığı eserlerin bir kısmını bu albümde toplamaktadır. Derya Kavuncu, bu ilk albümümü, kendisini müzik alanında yetiştiren, yüreklendiren, müziğe bağlayan ve desteğini hiçbir zaman eksik etmeyen, çok değerli eğitimci Nail Yavuzoğlu’na armağan etmiştir.
 
 
Sertaç Ekiz’in prodüktörlüğünü üstlendiği, Sekiz Müzik Yapım’ın sub-label’ı olan Muovo Records etiketi ile raflarda ve dijital platformlarda yerini alan çalışmada 21 adet eser bulunmaktadır.
 
 Sekiz Müzik Yapım
 
(Basın Bülteni)
 
 
01 – Prelude No.2
02 – Prelude No.6
03 – Prelude No.7
04 – Prelude No.8
05 – Prelude No.9
06 – Prelude No.11
07 – Prelude No.12
08 – Prelude No.13
09 – Prelude No.14
10 – Nocturne N.1
11 – Nocturne No.6
12 – Nocturne No.7
13 – Nocturne No.8
14 – Nocturne No.9
15 – Vals No.1
16 – Vals No.2
17 – Vals No.3
18 – Vals No.4
19 – Prelude (Little Cello Suite)
20 – Sarabande (Little Cello Suite)
21 – Tarantella (Little Cello Suite)
 
 
 
 
 
 

                                                                                                   Tüm Hakları Saklıdır. | All Rights Reserved | Copyright © 2016                                                                   DJ İstek Paneli Girişi

rt.png (35×20) RadyoSitesiKur